top of page
tlo.png
tina_wizerunek.png

MUSIC EVERYWHERE

zaprasza na

napis_2.png

GDAŃSK - Stary Maneż

19 października 2024

Koncert największych przebojów

Tiny Turner

Odkryj wyjątkowy koncert z przebojami legendarnej Tiny Turner. Przygotuj się na wieczór pełne wspaniałej muzyki i zabawy, gdzie nieśmiertelne hity Tiny Turner wybrzmią na nowo dzięki talentom nagradzanych artystów.

Oddajemy hołd Artystce

Tornado. Skarb. Nie było wcześniej nikogo takiego jak Tina Turner. Muzyka gwiazdy zachwycała fanów na całym świecie, a jej występy na żywo przyciągały tłumy, które przepełniały hale koncertowe. Artystki już z nami nie ma, jednak jej utwory pozostaną wiecznie żywe i wciąż mogą zachwycać.

Dołącz do nas, aby wspólnie celebrować dorobek muzycznej legendy. Podczas koncertów usłyszysz m.in. takie przeboje jak „The Best”, „What’s Love Got To Do With It”, „Private Dancer” czy „Golden Eye” w aranżacji utalentowanych, polskich artystów. 

 

Poczuj rytm pulsujący z gitarowych riffów, zanurz się w głębokich dźwiękach basu i poderwij się do tańca w takt dynamicznych partii perkusji. Wszystko dopełnione bogatym brzmieniem orkiestry Falkowski Art Collective we współpracy z Golden Gate String Quartet. To będzie wyjątkowy hołd dla niezrównanej Tiny Turner.

Wykonawcy

MusicEverywhere_Tina_portrety_Natalia_Capelik (1).png

Natalia Capelik-Muianga

MusicEverywhere_Tina_portrety_JoannaKnitter (1).png

Joanna Knitter

falkowski.png
MusicEverywhere_Tina_portrety_KrzysztofMajda (1).png

Krzysztof Majda

quartet.png
MusicEverywhere_Tina_portrety_LukaszReks (1).png

Łukasz Reks

Do współtworzenia muzycznego spotkania zaprosiliśmy utalentowanych artystów z całej Polski. Ich unikalne brzmienie pozwoli na nowo poczuć magię największych przebojów Tiny: „We Don’t Need Another Hero”, „What You Get Is What You See” czy „Look Me In the Heart”.

Przekonaj się, jak różnorodna jest jej muzyka. Na chwilę zapomnij o codzienności i świętuj talent artystki z innymi fanami. Wspólnie stworzymy niepowtarzalną atmosferę i podzielimy się pasją do muzyki Tiny Turner.

tina_wizerunek_2.png

"Ludzie pytają mnie często, kiedy zwolnię tempo. Wiecie, co im odpowiadam? Dopiero się rozkręcam..."

Manchester, 14 marca 1979

To Twoja szansa, by na nowo doświadczyć magii Tiny Turner, która przez dziesiątki lat inspirowała i podbijała serca fanów na całym świecie.

Daj się porwać w niezapomnianą podróż, pełną radości, wzruszeń i pięknych wspomnień.

Wyjątkowa przestrzeń

Miejsce nadchodzącego koncertu to nieprzypadkowy wybór.

Stary Maneż

Dawna ujeżdżalnia koni dla elitarnej jednostki huzarów pruskich, powstał w 1902 roku. Dzisiaj cieszy oczy nowoczesną architekturą i doskonałą akustyką.


Ta doskonała lokalizacja stworzy idealne otoczenie dla piosenek Tiny Turner!

Bilety

19 paź 2024

GDAŃSK

Stary Maneż

17:00 i 20:00

Koncert

THE BEST OF TINA

Zakochaj się na nowo w utworach artystki i daj się zainspirować odwadze, szczerości oraz energii, które drzemią w piosenkach Tiny.

bottom of page